Gizlilik Politikası

Popüler Men’s Collection, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek amacıyla bazı kişisel bilgilerinizi (isim, yaş, ilgi alanlarınız, e-posta vb.) sizlerden talep etmektedir. Popüler Men’s Collection, sunucularında toplanan bu bilgiler, dönemsel kampanya çalışmaları, müşteri profillerine yönelik özel promosyon faaliyetlerinin kurgulanması ve istenmeyen e-postaların iletilmemesine yönelik müşteri “”sınıflandırma” çalışmalarında sadece Popüler Men’s Collection, bünyesinde kullanılmaktadır. Popüler Men’s Collection, üyelik formlarından topladığı bilgileri söz konusu üyenin haberi ya da aksi bir talimatı olmaksızın, üçüncü şahıslarla kesinlikle paylaşmamakta, faaliyet dışı hiçbir nedenle ticari amaçla kullanmamakta ve de satmamaktadır.

Müşteri bilgileri, ancak resmi makamlarca bu bilgilerin talep edilmesi halinde ve yürürlükteki emredici mevzuat hükümleri gereğince resmi makamlara açıklama yapmak zorunda olduğu durumlarda resmi makamlara açıklanabilecektir.

Müşterinin sisteme girdiği tüm bilgilere sadece müşteri ulaşabilmekte ve bu bilgileri sadece müşteri değiştirebilmektedir. Bir başkasının bu bilgilere ulaşması ve bunları değiştirmesi mümkün değildir.Popüler Men’s Collection’dan gönderilen epostaların alt kısmında bulunan “”Eposta listemizden ayrılmak istiyorsanız, şu linki kullanınız”” linkine tıklayarak, site üzerinden “”Hesabım”” bölümde Üyelik Bilgileri Güncelleme”” alanında “” Kampanya ve duyuruları mail ile almak istiyorum.”” seçeneğini boş bırakarak,info@populergiyim.com adresine eposta göndererek veya 0212 233 7909 Müşteri hizmetleri çağrı hattımızı arayarak eposta gönderim listemizden kolayca çıkabilirsiniz. Ödeme sayfasında istenen kredi kartı bilgileriniz, siteden alışveriş yapan siz değerli müşterilerimizin güvenliğini en üst seviyede tutmak amacıyla hiçbir şekilde Popüler Men’s Collection veya ona hizmet veren şirketlerin sunucularında tutulmamaktadır. Bu şekilde ödemeye yönelik tüm işlemlerin Popüler Men’s Collection arayüzü üzerinden banka ve bilgisayarınız arasında gerçekleşmesi sağlanmaktadır.